Betónové oplotenie, na ktoré ste dlho čakali,
je teraz dostupné skutočne pre každého!

Ponúkame vám 4 základné spôsoby výroby oplotenia, ktoré
nám umožňujú vytvoriť pre vás rôzne cenové úrovne.

Sivý betónový plot

Klasický plot vyrobený z betónu má prírodne sivú farbu, ktorú možno zladiť takmer s každou farbou vášho domu alebo dlažby. Predstavuje najlacnejší spôsob výroby betónového oplotenia.

1 BAM Betónové ploty vzor Bridlica Sivá | betonoveplotystupava.sk

Celofarebný betónový plot

Vyrába sa systémom vmiešavania farby do tekutého betónu. Farba je stála a trvácna, neolupuje sa a neopadáva. Tento druh oplotenia bude dokonale ladiť s vaším domovom, pretože si jeho farbu vyberáte sami.

2 Betónový plot BAM Drevo | betonoveplotystupava.sk

BAM Exclusive betónový plot

Najlepšie vyzerajúca povrchová úprava betónové plotu, ktorá sa vyrába pôsobením chemických procesov na betón. Tieto ploty patria medzi najviac trvácne a najkrajšie betónové oplotenia, pretože ich prirodzený vzhľad dokonale imituje prírodný kameň a drevo.

3 BAM Betónové ploty vzor Bridlica | betonoveplotystupava.sk

Betónový plot s povrchovou úpravou u Vás

Povrchová úprava takého oplotenia je jedinečná, pretože predstavuje „umelecké“ maľovanie betónu, ktoré sa vykonáva priamo na mieste u Vás.

4 BAM Betónový plot vzor Mramor | betonoveplotystupava.sk

Garantujeme vám kvalitu a dlhodobú životnosť materiálov

Bez rozdielu na cenovú úroveň a povrchovú úpravu vášho betónového oplotenia Vám garantujeme jeho dlhú životnosť. S nami postavíte plot na celý život, nie len na rok!

Dbajte na kvalitu materiálu a montáže.
Čo môže spôsobiť zlý a nekvalitný materiál?

Hrdzavé škvrny na platniach

Spôsobuje ich nekvalitný štrk s veľkým podielom pyritu

Drobenie betónu

Ak sa použije pri výrobe betónovej platne cement so slabou pevnosťou, betón má väčšiu nasiakavosť. Takýto betón je najviac oslabený v zimných mesiacoch, kde premŕza a začne sa drobiť.

Prehýbanie a lámanie platní

Použitá nekvalitná oceľ s nedostatočnou hrúbkou spôsobuje lámanie platní, ktoré môže často ohroziť zdravie Vás a Vašej rodiny.

Vápencové škvrny

Betónový plot stráca sýtosť farieb, objavujú sa na ňom vápencové škvrny, ak sa na jeho výrobu použijú nekvalitné pigmenty a farbivá.

Pórovitý povrch

Vzniká pri výrobé platní použitím zlých foriem a odformovacích olejov, v najhoršom prípade môže nastať až drobenie betónu.

Aj chyby pri montáži znížia životnosť
vášho betónového oplotenia

Naklonenie alebo vyvalenie plotu

Spôsobuje malá šírka jamy na osadenie stĺpika

Popraskanie, búchanie a vypadávanie platní

Spôsobuje zlé škárovanie alebo žiadne škárovanie platní, prípadne škárovanie montážnou penou, ktorá sa pôsobením počasia rozpadne.

Šetrenie montážneho materiálu

Zníži kvalitu a životnosť betónového oplotenia. Montážnici použijú menej stavebného materiálu a tým sa ich náklady na montáž znižujú a Vám vzniknú časom starosti s betónovým oplotením.

Chyby pri montáži

Ponúkame vám ploty so svetovou
kvalitou a za rozumnú cenu!

Používame polyuretánové formy, s ktorými vieme totožne imitovať prírodný kameň a drevo. Platne nie sú popraskané, nie sú pórovité, sú masívnejšie a tým aj pevnejšie. A toto je výsledok našej kvalitnej práce.

Požiadať o cenovú ponuku